A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/kucukhan/public_html/ci/2.1.3/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: helpers/common_helper.php

Line Number: 10

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/kucukhan/public_html/ci/2.1.3/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: helpers/common_helper.php

Line Number: 10

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kucukhan/public_html/ci/2.1.3/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: hooks/nocache.php

Line Number: 11

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kucukhan/public_html/ci/2.1.3/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: hooks/nocache.php

Line Number: 12

Şartlar Ve Koşullar - Küçük Hanımın Gardrobu, Tütü, Tütü Elbise, Toka, Tac

Gizlilik Politikası


http://www.kucukhanimingardrobu.com.tr ve http://www.kucukhanimingardrobu.com adresleri Küçük Hanımın Gardrobu Firmasına aittir. Sitemizi ziyaretiniz ve bu site aracılığı ile sunmakta olduğumuz ürünlerden ve bilgilerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı aşağıda belirtilen "Gizlilik Politikaları" metninde belirtilen şartlara tabidir. Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız.


Küçük Hanımın Gardrobu Yönetimi, Gizlilik Politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.


Gizlilik Politikamız

Küçük Hanımın Gardrobu Firmasına ait http://www.kucukhanimingardrobu.com.tr ve http://www.kucukhanimingardrobu.com adreslerinde size ait bilgilerin gizliliği son derece önemlidir. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için kayıt olarak kullanıc adı ve şifre ile şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi sistemimize girmeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu bilgilerin gizli kalmasını tercih ettikleriniz varsa, kayıt işlemi sırasında vereceğiniz komutla bu bilgilerin gizli kalmasını sağlayabilir ve diğer firmalarla ya da üçüncü şahıslarla paylaşılmasını engelleyebilirsiniz. Sözü geçen bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da herhangi bir yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiçbir şekilde paylaşılmayacak; güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun şekilde korunacaktır.

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları, yaptığınız işlemler esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki gizlilik ve güvenliği korumak amacıyla konulmuştur.

Küçük Hanımın Gardrobu ,kullanıcıların kişisel bilgilerini gerektiğinde kullanıcılarına ulaşabilmek amacı ile kayıt altına tutar.
Kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamı nasıl koruyoruz?

Kullanıcılarımızın hizmetlerimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği iki temel bileşenle sağlanmaktadır. Şöyleki;

1. Authentication (Tanıma)
2. Data Protection (Bilginin bütünlüğü ve gizliliği)

 
Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliliği

Küçük Hanımın Gardrobu 'dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme aşamasında Kredi Kartınıza ait bilgilerin doğrudan anlaşmalı olduğumuz ve SSL ile korunan bir ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. Küçük Hanımın Gardrobu hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini sisteminde kayıtlı tutmaz.


Sorumluluğumuzun Sınırları

Küçük Hanımın Gardrobu doğrudan ya da dolaylı olarak hiç bir garanti vermeden hizmet vermektedir. Kurumumuz hizmetin kullanımı nedeniyle doğrudan ya da dolaylı olarak oluşabilecek kar, zarar ya da gelir kayıplarından sorumlu tutulamaz.

Söz konusu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi aktarımında gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Küçük Hanımın Gardrobu hiçbir şekilde sorumlu değildir.